کد مطلب : 74451 تاریخ مطلب : 1400/06/03

بيش از 90 درصد صنوف شهرستان ري در نبرد با پيک پنجم کرونا همکاري کردند

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف شهرستان ري لطف الله ستاره در خصوص فعاليت صنوف در سطح شهرستان اظهار داشت: محدوديت‌هاي جديد کرونا در نبرد با پيک پنجم شيوع ويروس از سوي اصناف و کسبه در شهرستان ري بيش از 90 درصد رعايت شده است و اصناف نشان دادند که به رغم آسيب هاي زيادي که به کسب و کارشان وارد مي شود تابع اجراي مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستند.

بيش از 90 درصد صنوف شهرستان ري در نبرد با پيک پنجم کرونا همکاري کردند

?? به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف شهرستان ري لطف الله ستاره در خصوص فعاليت صنوف در سطح شهرستان اظهار داشت: محدوديت‌هاي جديد کرونا در نبرد با پيک پنجم شيوع ويروس از سوي اصناف و کسبه در شهرستان ري بيش از 90 درصد رعايت شده است و اصناف نشان دادند که به رغم آسيب هاي زيادي که به کسب و کارشان وارد مي شود تابع اجراي مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستند.

??وي با اشاره به 4 مورد گشت مشترک با دستگاه هاي نظارتي در سطح شهرستان ري افزود: در تعطيلات 6 روزه 5 تيم دو نفره از بازرسان اتاق اصناف شهرستان ري بر روند اجراي طرح تعطيلي صنوف نظارت داشتند و در اين راستا واحدهاي صنفي که محدوديت ها را رعايت ننمودند تذکرات شفاهي و کتبي دريافت کردند.

?? رئيس اتاق اصناف شهرستان ري در ادامه گفت: در حال حاضر بيش از 95 درصد از صنوف در شهرستان ري پروتکل ها و دستورات بهداشتي ستاد مقابله با کرونا در زمينه رعايت فاصله گذاري اجتماعي و استفاده از ملزومات بهداشتي را رعايت مي کنند.

??ستاره تصريح کرد: با وجود گلايه‌هاي اصناف از اين طرح، ناگزير به اجراي آن براساس مصوبه ستاد ملي کرونا هستيم اما ايجاد هرگونه محدوديت بدون حمايت مادي و يا معنوي از اصناف موجب افزايش هزينه سربار کسب و کار و زندگي آنها مي‌شود که موجب نارضايتي نيز مي‌گردد.
نیمتا روزنامه های صبح کشور