کد مطلب : 74439 تاریخ مطلب : 1400/05/30

پيام قدرداني رئيس اتاق اصناف شهرستان ري از همکاري صنوف در تعطيلات سراسري

پيام قدرداني رئيس اتاق اصناف شهرستان ري از همکاري صنوف در تعطيلات سراسري

?? به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف شهرستان ري، لطف‌الله ستاره از همکاري صنوف هميشه در صحنه شهرستان ري در اجراي دستورات ستاد ملي مقابله با کرونا به منظور اجراي تعطيلات سراسري جهت کنترل بيماري کرونا و کاهش موارد ابتلاء قدرداني و تشکر نمود.

??رئيس اتاق اصناف شهرستان ري ضمن آرزوي قبولي عزاداري‌ها و تسليت ايام سوگواري سالار شهيدان گفت: در مدت اخير به دليل افزايش موارد ابتلاء به بيماري کرونا در کشور تمهيداتي در خصوص کنترل بيماري انديشيده شد که خوشبختانه در شهرستان ري شاهد اجراي خوب اين طرح بوديم.

??صنوف شهرستان ري از ابتداي شيوع بيماري منحوس کرونا و اجراي طرح‌هاي کرونايي همواره پاي کار بودند و حتي در حمايت از آسيب ديدگان کرونا نيز گام‌هاي مؤثر و همکاري گسترده و شايسته‌اي داشتند.

??صنوف با وجود رکود بازار در خط مقدم خدمت رساني به مردم قرار دارند و به منظور حفظ سلامت شهروندان با رعايت محدوديت‌ها، دستورالعمل‌ها و استفاده از ملزومات بهداشتي مقابله با کرونا اقدامات درخور توجهي در اين مدت داشته‌اند.

??در اين راستا با آرزوي رونق در کسب و کار تمامي صنوف از تعامل و از خود گذشتگي خانواده بزرگ اصناف و بازاريان ري که سلامت مردم را اولويت خود قرار دادند صميمانه قدرداني و تشکر مي‌نمايم.

??لطف‌الله ستاره رئيس اتاق اصناف شهرستان ري
نیمتا روزنامه های صبح کشور