کد مطلب : 70103 تاریخ مطلب : 1400/02/18

ادامه فعاليت صنف آرايشگران زنانه ري از فردا/ لزوم رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي

به گزارش روابط عمومي اتحاديه آرايشگران زنانه شهرستان ري نسرين حسني با اشاره به پيگيري مستمر اتاق اصناف ايران، تهران و ري در کاهش محدوديت ها اظهار داشت: در راستاي حمايت از حقوق صنفي اعضاي سختکوش صنف، امروز ستاد ملي مقابله با کرونا با فعاليت شغلي مشاغل گروه 2 در وضعيت قرمز موافقت کرد.

وي افزود: خوشبختانه در حال حاضر صنف آرايشگران زنانه در گروه شغلي 2 قرار گرفته و از روز شنبه مجاز به فعاليت است اما آنچه که بر آن بسيار تاکيد شده رعايت پروتکل هاي بهداشتي است که مي بايست بيش از پيش جهت حفظ سلامت جامعه مورد توجه اعضاي اتحاديه قرار گيرد.


رئيس اتحاديه آرايشگران زنانه شهرستان ري در ادامه گفت: در شرايط فعلي ضروريست که مانند گذشته، آرايشگران پيش و پس از انجام خدمات، اقدام به ضدعفوني کردن وسايل و لوازم استفاده شده نمايند و حتي‌المقدور از وسايل يک‌بار مصرف استفاده کنند.
رئيس اتحاديه آرايشگران زنانه شهرستان ري در ادامه گفت: در شرايط فعلي ضروريست که مانند گذشته، آرايشگران پيش و پس از انجام خدمات، اقدام به ضدعفوني کردن وسايل و لوازم استفاده شده نمايند و حتي‌المقدور از وسايل يک‌بار مصرف استفاده کنند.حسني تصريح کرد: در جلسات متعددي که با مسئولان مربوطه انجام شده، متعهد شديم با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي توسط واحدهاي صنفي آغاز به فعاليت نماييم.


وي در خصوص رعايت پروتکل هاي بهداشتي در واحدهاي صنفي با بيان اينکه بر اساس مستندات موجود تعطيلي صنوف تاثير چنداني بر کاهش موارد ابتلا به بيماري نداشته ، تأکيد کرد: در حال حاضر حفظ سلامت جامعه در صدر تمامي اقدامات و فعاليت هاي اقتصادي قرار دارد لذا در اين مرحله نيز با تشديد رعايت پروتکل هاي بهداشتي توسط واحدهاي صنفي شاهد کاهش ضرر و زيان در حيطه فعاليت هاي صنوف خواهيم بود.


حسني ابراز داشت: واحد بازرسي اتحاديه و اتاق اصناف شهرستان ري به صورت جدي بر رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي نظارت خواهند کرد، لذا از اعضاي اتحاديه تقاضا داريم نسبت به اجراي دستورات ستاد مقابله با کرونا اهتمام ويژه داشته باشند .


رئيس اتحاديه ارايشگران زنانه در پايان خاطرنشان کرد: باتوجه به اهميت شغلي آرايشگران در امر سلامت شهروندان ، ضروريست که اعضاي زحمتکش و کارآفرين اين صنف در اولويت طرح واکسيناسيون پيشگيري از کرونا قرار بگيرند.


نیمتا روزنامه های صبح کشور